“Lum si ty o edo të ra fati me këtë popull servil”, përgjigja e Ramës të lë pa fjalë: Ti je një veshgjatë që të duket vetja i mençur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:21 11-11-2017 “Lum si ty o edo të ra fati me këtë popull servil”, përgjigja e Ramës të lë pa fjalë: Ti je një veshgjatë që të duket vetja i mençur

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe ditën e sotme që t’ju kthejë përgjigje qytetarëve në komentet që ata lënë profilin e tij në facebook.

Por ditën e sotme përgjigjet e kreut të qeverisë kanë qenë më të ashpra se zakonisht. Kryeministri Rama nuk ka nguruar që të ofendojë dhe sulmojë komentuesit në facebook.

Më poshtë një pjesë e komenteve dhe përgjigjeve më pikante të kryeministrit: 

Screenshot_17.jpg

Screenshot_20.jpg

Screenshot_19.jpg

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026382923126221
array(1) { ["section"]=> string(134) "lum-si-ty-o-edo-te-ra-fati-me-kete-popull-servil-pergjigja-e-rames-te-le-pa-fjale-ti-je-nje-veshgjate-qe-te-duket-vetja-i-mencur-99210" }