“Lum Visi që të ka”... Ja si përgjigjet Lori Hoxha për komentuesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:51 26-01-2017 “Lum Visi që të ka”... Ja si përgjigjet Lori Hoxha për komentuesit

Që nga mbrëmja e djeshme trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha dhe motrat e saj dalin shpesh në video “live” në Instagram.

Ajo së bashku me motrat e saj u kthejnë përgjigje komentuesve dhe ndjekësve në Instagram. Ndërkohë prej pak ditësh po diskutohet ndarja e Lorit me Vis Bajraktarit, një nga komentuesit shkruan “Lum Visi që të ka”. Lori, sipas Express, ka anashkaluar pyetjet në lidhje me ndarjen e saj ka bërë vetëm një koment me motrën e saj Redia. “Si mendon, lum Visi që më ka apo jo”, shkruajti Lori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020426034927368
array(1) { ["section"]=> string(67) "lum-visi-qe-te-ka-ja-si-pergjigjet-lori-hoxha-per-komentuesit-66699" }