Lumi nxjerr pas 20 ditësh trupin e emigrantit të mbytur në Osum

Publikuar tek: aktualitet, më 15:31 26-02-2017 Lumi nxjerr pas 20 ditësh trupin e emigrantit të mbytur në Osum

Ka dalë pas 20 ditësh në sipërfaqe të lumit Osum trupi i pajetë i emigrantit 47 vjeçar Jani Vrushaj.

Në datën 6 shkurt, Vrushaj i cili sapo ishte kthyer nga Greqia u mbyt në lumin Osum. Kanë qenë banorët e zonës në afërsi të fshatit Tapi, në rrethin e Kuçovës, mesditën e sotme kanë parë në breg të lumit trupin e pajetë dhe menjëherë kanë kërkuar ndihmën e policisë.

Dyshohet se 47 vjeçari i dha fund jetës në një moment depresioni nga i cili vuante prej kohësh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet 18-vjeçarja nga Durrësi: Si më përdhunoi shoferi i furgonit
Ministria e Energjisë: Dakordësia e arritur, s'ka arsye që grevistët të qëndrojnë në ambientet e ministrisë »
Article Logic
Execution time: 0.010309934616089
array(1) { ["section"]=> string(69) "lumi-nxjerr-pas-20-ditesh-trupin-e-emigrantit-te-mbytur-ne-osum-70017" }