Lumturia s’ka fund për Paulo Dybala, 26 vjeçari fiton përfundimisht betejën me covid-19

Publikuar tek: sport, më 19:03 06-05-2020 Lumturia s’ka fund për Paulo Dybala, 26 vjeçari fiton përfundimisht betejën me covid-19 Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala feston negatizvizimin nga covid-19

Sulmuesi 26 vjeçar i Juventus Paulo Dybala ka fituar përfundimisht betejën me koronavirusin.

Ka qenë vetë sulmuesi që ka publikuar pak më parë një foto në profilin e tij, duke parë qiellin, ndërsa shkruan se fytyra e tij i tregon të gjitha.

“Imazhi im i thotë të gjitha, më në fund u shërova nga Covid-19

Fytyra ime i thotë të gjitha, jam shëruar përfundimisht nga Covid-19

Fytyra ime i thotë të gjitha: më në fund u shërova nga Covid-19”, shkruan Dybala dhe ndan me fansat foton e mëposhtme.

95815165_1398609326990180_4807269650742116352_o.jpg

Kujtojmë se 26 vjeçari konfirmoi më datë 21 mars se ai dhe e dashura e tij ishin me covid-19 dhe u izoluan menjëherë. Por vetëm sot Dybala ka fituar betejën me covid-19 pasi katër herë radhazi që u testua rezultonte pozitiv.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093131065368652
array(1) { ["section"]=> string(93) "lumturia-s-ka-fund-per-paulo-dybala-26-vjecari-fiton-perfundimisht-betejen-me-covid-19-205418" }