Lupçe parashikon të ardhmen e Fotinisë dhe Danjelit: Ju zbuloj kur do ndahen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 09-06-2017 Lupçe parashikon të ardhmen e Fotinisë dhe Danjelit: Ju zbuloj kur do ndahen

Parashikimi i Lupçes është që Fotini dhe Danjel 3 javë pasi të dalin nga shtëpia do të ndahen.

Lupçe dhe Danjel kishin një marrëdhënie mjaft të mirë së bashku por së fundi disa gjëra nuk kanë shkuar dhe aq mirë sepse marrëdhënia e tyre ka krisur.

Martesa e Danjelit dhe Fotinisë u duk e pabesueshme për të gjithë banorët përfshirë këtu edhe Lupçen i cili tha se ata do të ndahen sapo të dalin nga shtëpia e “Big Brother”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03000807762146
array(1) { ["section"]=> string(81) "lupce-parashikon-te-ardhmen-e-fotinise-dhe-danjelit-ju-zbuloj-kur-do-ndahen-81900" }