Lushnja dhe Fieri pjesërisht pa drita, OSHEE publikon DATAT dhe ORARET

Publikuar tek: aktualitet, më 19:19 18-01-2019 Lushnja dhe Fieri pjesërisht pa drita, OSHEE publikon DATAT dhe ORARET

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton abonentët e Lushnjes dhe Fierit se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona.

Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin Cakran, në datën 21 Janar do të stakohet energjia në disa zona në Fier, gjatë intervalit kohor 08:00-16:00.

Pa energji do të mbetet ish-komuna Cakran, ndërsa, për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin Divjakë, në datën 25 Janar do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Lushnjes, në intervalin kohor 08:00-16:00.

Pa energji do të mbeten: Ish-Komunat Grabian, Tërbuf, Sulzotaj, Shënepremte, Xeng, Mizë, Zharnec, Dushk, Can, Stravec,Gërmenj, Hallvaxhias, Bregas, Bishcukas, Cermë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surprizat e motit, nesër reshje shiu dhe bore në këto zona
Tirana nesër pjesërisht pa drita, OSHEE tregon ZONAT dhe ORARET »
Article Logic
Execution time: 0.011107921600342
array(1) { ["section"]=> string(76) "lushnja-dhe-fieri-pjeserisht-pa-drita-oshee-publikon-datat-dhe-oraret-149364" }