Lushnja në Superligë, VIP-a dhe tifoza të zjarrtë mbushin stadiumin

Publikuar tek: barometri, më 10:54 15-05-2017 Lushnja në Superligë, VIP-a dhe tifoza të zjarrtë mbushin stadiumin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028446912765503
array(1) { ["section"]=> string(72) "lushnja-ne-superlige-vip-a-dhe-tifoza-te-zjarrte-mbushin-stadiumin-78658" }