Lushnja në Superligë, VIP-a dhe tifoza të zjarrtë mbushin stadiumin. Kreu i LSI me djalin shpërndan foton

Publikuar tek: sport, më 18:33 14-05-2017 Lushnja në Superligë, VIP-a dhe tifoza të zjarrtë mbushin stadiumin. Kreu i LSI me djalin shpërndan foton

Ekipi i Lushnjes dhe tifozët janë sot në festë pas fitores ndaj Bylisit që i siguroi ngjitjen në kategorinë Superiore.

Përveç tifozave dhe qytetarëve të shumtë që kishin mbushur sot shkallët e stadiumit, të pranishëm kanë qenë edhe persona të rëndësishëm, ndër ta kreu i LSI-së, Petrit Vasili së bashku me djalin e tij.

"Në stadiumin e Lushnjes me tim bir Eraldin. Finalja e madhe Lushnja-Bylis. Tifozeri e shkëlqyer lushnjare, e denjë për një finale", shkruan Vasili.

dgfwregerghe3gh34.jpg

dasfwef3ef3hhh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096340179443359
array(1) { ["section"]=> string(109) "lushnja-ne-superlige-vip-a-dhe-tifoza-te-zjarrte-mbushin-stadiumin-kreu-i-lsi-me-djalin-shperndan-foton-78618" }