Lushnje/ Grabitet një pikë transfertash parash, policia në ndjekje të autorit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:54 15-07-2015 Lushnje/ Grabitet një pikë transfertash parash, policia në ndjekje të autorit

Një pikë transfertash parash është grabitur pasditen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjes.

Vjedhja ka ndodhur pak metra nga komisariati i Policisë, ndërsa nuk raportohen persona të lënduar nga ngjarja. Ende nuk dihet shuma e grabitur nga pika e transfertave të parave.

Policia ka pikasur autorin e grabitjes dhe aktualisht ndodhen në ndjekje të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 100 vjetori i vdekjes së Kapedan Çerçiz Topullit, përkujtohet vetëm nga "Tifozat Kuq e Zi” dhe “Djemtë e Gjirokastrës”
Pse i dha fund jetës 20-vjeçarja nga Fieri?! Dedikimi i fundit për të vëllain »
Article Logic
Execution time: 0.013615846633911
array(1) { ["section"]=> string(81) "lushnje-grabitet-nje-pike-transfertash-parash-policia-ne-ndjekje-te-autorit-16275" }