Lutje dhe mëshirë me forcat RENEA, Pashkë si asnjëherë tjetër mbrëmë në Tiranë (FOTOT INTERESANTE)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:41 16-04-2017 Lutje dhe mëshirë me forcat RENEA, Pashkë si asnjëherë tjetër mbrëmë në Tiranë (FOTOT INTERESANTE)

Një atmosferë që nuk ishte parë asnjëherë në rrugët e kryqytetit ishte ajo mbrëmë në kuadër të festës së Pashkës.

Frika nga sulmet terroriste me karakter fetar, të bëra publike ditët e fundit në media ka bërë që policia e Shtetit të ngrihet në këmbë.

Siç duket edhe këto foto, forca të shumta policie kanë zbarkuar në rrugët e Tiranës, sidomos në pikat strategjike që lidheshin me kishat, aty ku edhe prania e besimtarëve ishte e madhe.

Bashkë me ta dhe në mesin e tyre kanë qenë të pranishme edhe forcat RENEA dhe ato SHQIPONJA, ndërsa nuk kanë muguar edhe armët e zjarrit nga ana e efektivëve për të treguar gadishmërinë e tyre në raste incidentesh.

Gjatë natës së mbrëmshme nuk u shënua asnjë incident fatmirësisht dhe besimtarët i drejtuan lutjet e tyre të qetë dhe të sigurt. 

 

17990727_1945539782399050_5296545737918328592_n.jpg

17952447_1945539725732389_8312493174972219021_n.jpg

17952932_1945540119065683_8371869928643135665_n.jpg

 

17951435_1945540049065690_7163987560633765601_n.jpg

17951774_1945539842399044_6356043912869789530_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 60 faqe me SMS/ ‘Luana Vjollca s’i refuzoi dhuratat, i ushqeu shpresat fansit’
Hajdutë dhe aspak të zgjuar, kështu e pësuan vëllezërit fierakë pasi vodhën në kompaninë e naftës (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.01131796836853
array(1) { ["section"]=> string(101) "lutje-dhe-meshire-me-forcat-renea-pashke-si-asnjehere-tjeter-mbreme-ne-tirane-fotot-interesante-75339" }