“M’i fikni pak televizorët, se si shoh dot me sy”, Edi Rama sërish show për median. Çuçi: Ato na duhen

Publikuar tek: politike, më 17:08 02-12-2019 “M’i fikni pak televizorët, se si shoh dot me sy”, Edi Rama sërish show për median. Çuçi: Ato na duhen Edi Rama dhe Bledi Çuçi

Më kot rreket Bled Çuçi të japë një raport për emergjencën tek Kryeministri, pikërisht në shtabin e emergjencës.

Në fakt Çuçi nuk ka letër përpara por gjithçka nga ajo që ka dijeni me kontakte.

“M’i fikni pak ato televizorët se si shof dot me sy”-tha Edi Rama përpara se Çuçi të fillonte fjalën e tij. Sigurisht TV u fikën dhe Çuçi vijoi me raportimin, që në fakt, shkon sërish tek informimi i qytetarëve, raporton newsbomb.al.

“Atë punën e akomodimit të qytetarëve mund ta bëjmë vetëm me anë të atyre televizorëve që juve sapo i përmendët”-tha Çuçi, duke i treguar Ramës sa të domosdoshme janë mjetet e informimit për qytetarët në këtë moment kritik për ta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011044025421143
array(1) { ["section"]=> string(103) "m-i-fikni-pak-televizoret-se-si-shoh-dot-me-sy-edi-rama-serish-show-per-median-cuci-ato-na-duhen-188145" }