“M'u hodh para syve...” Aksident i TMERRSHËM në Lushnje-Kolonjë, shpëton mrekullisht shoferi (FOTOT NGA VENDI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:53 16-02-2018 “M'u hodh para syve...” Aksident i TMERRSHËM në Lushnje-Kolonjë, shpëton mrekullisht shoferi (FOTOT NGA VENDI)

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në aksin rrugor Lushnje-Kolonjë.

Shoferi ka shpëtuar mrekullisht ndonëse siç duket edhe nga pamjet, mjeti i tij është kthyer përmbys, shkruan newsbomb.al.

“M’u hodh para syve”! Kështu rrëfen i tmerruar një dëshmitar në newsbomb.al ndërsa na tregon se ende nuk arrin ta besojë se si ia doli të shpëtojë nga ky aksident drejtuesi i mjetit.

Në vendngjarje janë ndalur shoferë e kalimtarë rastësorë për t’i dhënë ndihmën e parë shoferit ndërsa është njoftuar menjëherë ambulanca dhe forcat policore që pritet të zbardhin edhe shkaqet e aksidentit të frikshëm, fatmirësisht, pa viktima.

mu.jpg

mu12.jpg

mu2.jpg

mu3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdekja e 28-vjeçarit, flet e tronditur vajza e tezes për newsbomb.al: Idi, luftëtari ynë i jetës s’e meriton këtë... (RRËFIMI)
Detaje të reja nga sherri me armë në Tiranë, njëri nga të plagosurit konflikt me Emiljano Shullazin 3 vjet më parë »
Article Logic
Execution time: 0.011280059814453
array(1) { ["section"]=> string(109) "m-u-hodh-para-syve-aksident-i-tmerrshem-ne-lushnje-kolonje-shpeton-mrekullisht-shoferi-fotot-nga-vendi-110458" }