‘M’u thanë duart’, Olta Boka zbulon padashje portretin e së bijës dhe ka një mesazh: Nuk ia fal vetes, ju lutem…(E PLOTË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:36 05-12-2020 ‘M’u thanë duart’, Olta Boka zbulon padashje portretin e së bijës dhe ka një mesazh: Nuk ia fal vetes, ju lutem…(E PLOTË)

Olta Boka dhe partneri i saj Ivit, djalit i ish-deputetit Shezai Rrokaj, pak muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtarja e njohur solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë Gaia.

Olta është treguar shumë e rezervuar, duke mos e zbuluar portretin e të bijës mirëpo së fundmi ka ndodhur një incident.

Ajo ka publikuar padashje një video të Gaias në Instastory, në vend që ta dërgonte atë privatësisht tek kushërirat e saj.

“Nuk e di domethënë se si m’u thanë duart dhe postova padashje (në vend që ta dërgoja privatisht) një bisedë (video me Gaian), që po bëja me kushërirat e mia në Instagram. Ju lutem gazetarëve me shpirt të më kuptojnë në mospërdorimin e këtij momenti kaq delikat. Ishte një gabim trashanik dhe që s’ja fal fal vetës (për sa kohë që kam vendosur të mos e nxjerr vajzën në rrjetet sociale”, shkruan Olta.

olta1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Getinjo i nënshtrohet testit të Covid-19, ky është rezultati!
Prej dy vitesh të lidhur, Gent Fatali publikon foton intime me motrën e Loredanës »
Article Logic
Execution time: 0.0086910724639893
array(1) { ["section"]=> string(121) "m-u-thane-duart-olta-boka-zbulon-padashje-portretin-e-se-bijes-dhe-ka-nje-mesazh-nuk-ia-fal-vetes-ju-lutem-e-plote-230244" }