“Ma i madhi n’ven” , Getoar Selimi publikon këngën më të re “Berlusconi”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 13-12-2016

Getorar Selimi ka publikuar vetëm pak minuta më parë këngën e tij më të re “Berlusconi”.

Histori bosash, parash, gangsterash dhe në qendër "Baba Berlusconi". Vetëm pak ditë para festive Geti ka sjellë këtë këngë si surprizë për fansat e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është kandidatja për të qenë imazhi i Botërorit 2018-të
Aktorja e njohur rikthehet te “Portokalli” një dekadë pas largimit »
Article Logic
Execution time: 0.011270046234131
array(1) { ["section"]=> string(72) "ma-i-madhi-n-ven-getoar-selimi-publikon-kengen-me-te-re-berlusconi-62551" }