Maçoku që ‘vdes’ për pjeshkët

Publikuar tek: bota, më 22:28 06-08-2018 Maçoku që ‘vdes’ për pjeshkët

Shpesh kemi parë sesi macet bëhen të famshme në internet, madje mbledhin miliona fansa në rrjetet sociale, duke gjeneruar edhe të ardhura për pronartë e tyre.

Shumë nga këto mace janë të veçanta në pamje apo sjellje. Një prej tyre është edhe Ozzy, maçoku që ka një dashuri të pazakontë për pjeshkët.

E zonja e maçokut thotë se e zbuloi rastësisht një ditë teksa në tavolinë kishte një shportë të mbushur me pjeshkë. Ozzy nisi të përkëdhelej, dhe kur ia hoqën frutin e preferuar nisi të mjaullinte.

Që prej asaj kohe pronarët e Ozzy kanë vendosur t’ia plotësojnë tekat... 

4eth45hj45j.jpg

erg5y4u45j.jpg

dfgeghethj4e5hj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013709783554077
array(1) { ["section"]=> string(34) "macoku-qe-vdes-per-pjeshket-130357" }