Maçoku zgjohet pas operacionit, kupton se ka humbur dy gjëra të rëndësishme

Publikuar tek: bota, më 10:17 23-07-2015 Maçoku zgjohet pas operacionit, kupton se ka humbur dy gjëra të rëndësishme

Momenti qesharak për disa, dhe i trishtuar për shumë të tjerë, kur një maçok zgjohet pas operacionit te veterineri dhe kupton se ka humbur dy pjesë të rëndësishme të trupit të tij, po bën xhiron e internetit.

Maçoku Milo, u dërgua te veterineri nga pronari i tij, ku iu nënshtrua një operacioni për heqjen e testikujve, si pjesë e sterilizimit për të ndaluar shtimin e pakontrollueshëm të tyre.

Pasi u zgjua nga gjumi, pronari i maçokut arriti të shkrepë dy fotografi të momentit kur Milo “kupton” se ka humbur testukujt dhe kontrollon se mos i rikthehen

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011357069015503
array(1) { ["section"]=> string(80) "macoku-zgjohet-pas-operacionit-kupton-se-ka-humbur-dy-gjera-te-rendesishme-16819" }