Madona feston 57-vjetorin, merr urim nga Rita Ora

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 16-08-2015 Madona feston 57-vjetorin, merr urim nga Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore Madona festoon sot 57 vjetorin e lindjes së saj. E cilësuar si “Mbretëresha e Pop” ajo ka bërë diferencën me muzikën dhe imazhin e saj. Me sa duket koha ka ndaluar për Madonnën pasi ajo shfaqet në formë mjaft të mirë. Një urim ylli amerikan i muzikës e ka marrë edhe nga këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora.

madona 1

madona2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041510105133057
array(1) { ["section"]=> string(54) "madona-feston-57-vjetorin-merr-urim-nga-rita-ora-18464" }