Madona shpërthen kundër Trump: Kam menduar të hedh në erë Shtëpinë e Bardhë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 22-01-2017

Inagurimi i Donal Trump si Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ngriti në protesëtë qytetarët dhe mjaft prej yjeve të fushave të ndryshme.

Një ndër yjet që iu bashkua qytetarëve në protesta ishte edhe Madona e cila gjatë protestës ka shpqerthyer në fyerje ndaj presidentit Trump madje tha se kishte menduar të hidhte në erë Shtëpinë e Bardhë.

Gjatë protestave në mbarë Amerikën janë arrestuar më shumë se 200 protestues të cilët rrezikojnë të dënohen deri në 10 vite burg.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036899089813232
array(1) { ["section"]=> string(86) "madona-shperthen-kunder-trump-kam-menduar-te-hedh-ne-ere-shtepine-e-bardhe-video-66295" }