Madonna bën një deklaratë të fortë "live" : Do bëj seks oral për zgjedhësit që votojnë për Hillary Clinton (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:56 19-10-2016

Madonna ka befasur të gjithë pas deklaratës që bëri “live” se do bënte seks oral për personat që votojnë Hillary Clinton.

 Mbretëresha e POP-it bëri këtë deklaratë të martën në hapjen e komedisë Amy Schumer në New York.

“Nëse ju votoni për Hillary Clinton ,unë do t’ju jap juve një...dhe unë jam e mirë”, -tha 58 vjeçarja, “si një e virgjër” –shtoi më tej këngëtarja,  deklarata e së cilës  ngriti në këmbë gjithë publikun.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021926164627075
array(1) { ["section"]=> string(114) "madonna-ben-nje-deklarate-te-forte-live-do-bej-seks-oral-per-zgjedhesit-qe-votojne-per-hillary-clinton-video-56741" }