Magjia në Shtëpinë e Bardhë, për herë të fundit Melania Trump sjell pamje nga dekorimet për festat e fundvitit

Publikuar tek: bota, më 13:34 01-12-2020 Magjia në Shtëpinë e Bardhë, për herë të fundit Melania Trump sjell pamje nga dekorimet për festat e fundvitit

Melania Trump ka sjellë pamje nga dekorimet për festat e fundvitit për herë të fundit si Zonja e Parë.

Këto janë festat e fundit që Donald Trump dhe Melania kalojnë në këtë shtëpi, teksa ajo  është kujdesur të dekorojë për herë të fundit ambientin me rastin e festave.

Në llogarinë e saj në rrjetet sociale, Melania ndau foto të pemëve gjigante të zbukuruara, duke falenderuar të gjithë personat që e kishin ndihmuar.

Kujtojmë që amerikanët zgjodhën Joe Biden si presidentin i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Më 20 janar të vitit 2021, Trump pritet ti lëshojë vendin Bidenit, duke u larguar këhstu nga ‘Shtëpia e Bardhë’.

Screenshot_9.pngScreenshot_11.pngScreenshot_10.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO-VIDEO/ Ky është burgu UNIK ku po qëndrojnë Hashim Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së
Del STUDIMI i rëndësishëm: Ilaçet EFEKTIVE dhe ato të rrezikshme KUNDËR koronavirusit »
Article Logic
Execution time: 0.013739109039307
array(1) { ["section"]=> string(116) "magjia-ne-shtepine-e-bardhe-per-here-te-fundit-melania-trump-sjell-pamje-nga-dekorimet-per-festat-e-fundvitit-229774" }