Mahnit Beyonce me setin fotografik gjatë shtatzënisë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:44 01-03-2017 Mahnit Beyonce me setin fotografik gjatë shtatzënisë (FOTOT)

Beyonce duket mahnitëse teksa ka pozuar gjatë shtatzënisë së saj.

35 vjeçarja ka realizuar një sesion fotografik ku ka treguar barkun e fryrë dhe ngjan shumë e lumtur.

Ajo shfaqet tej mase e bukur në fustanin e gjelbër.

rtuh.pngreyger4gt.pngrtg.pngerg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040983915328979
array(1) { ["section"]=> string(64) "mahnit-beyonce-me-setin-fotografik-gjate-shtatzenise-fotot-70412" }