Mahnit këngëtarja e njohur me stilin e saj të ri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:33 06-11-2016 Mahnit këngëtarja e njohur me stilin e saj të ri (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të saj teksa ka pozuar me një pallto ngjyrë “pink” dhe çizme të gjata, duke nxjerrë në pah tiparet e saj të errëta. Këngëtarja nga kosova shquhet për format e saj dhe për bukurinë që e karakterizon. nora_istrefi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035562038421631
array(1) { ["section"]=> string(59) "mahnit-kengetarja-e-njohur-me-stilin-e-saj-te-ri-foto-58564" }