Mahnit këngëtarja shqiptare me imazhin e ri, bëhet tuallece (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:38 27-02-2017 Mahnit këngëtarja shqiptare me imazhin e ri, bëhet tuallece (FOTO)

Këngëtarja shqiptare njihet për stilin e saj dhe risive sa herë që ajo vjen me një produksion të ri.

Por, këtë herë vendimi i saj ka mahnitur vërtetë. Genta Ismajli është bërë tuallace. Kështu shkruan ajo në një foto të saj në profilin e facebook, por dukshëm fotoja është vetëm një truk.

Përmes kësaj fotoje “selfie” Genta na sinjalizon se po punon mbi një këngë të re, e cila pritet të vijë së shpejti. Por, natyrshëm lind pyetja, se si ka ndërmend Genta të na befasojë me këtë imazh shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim deri tani ? 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020179986953735
array(1) { ["section"]=> string(69) "mahnit-kengetarja-shqiptare-me-imazhin-e-ri-behet-tuallece-foto-70075" }