Mahnit Lori Hoxha, pushime në vende ekzotike (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 23-11-2016 Mahnit Lori Hoxha, pushime në vende ekzotike  (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ndonëse jemi në prag të dimrit po shijon ditët në vende ekzotike. Ajo pa postuar një foto me një veshje të zezë hedhur sipër, teksa ka pozuar për “fotografin”.

Lori si gjithmonë duket mahnitëse, bukurinë ja shton dhe pamja e detit pas saj. 

lori_hoxha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28895092010498
array(1) { ["section"]=> string(54) "mahnit-lori-hoxha-pushime-ne-vende-ekzotike-foto-60465" }