Mahnit modelja e njohur, pozon e zhveshur mes natyrës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:04 06-03-2017 Mahnit modelja e njohur, pozon e zhveshur mes natyrës

Modelja e njohur Kylie Jenner ka surprizuar me fotot e saj mes natyrës.

E veshur vetëm me bikini ngjyrë kaf me të zezë, teksa rrezet e diellit bien mbi trupin e saj, ajo ngjan mahnitëse.

Motra e Kim Kardashian sapo shpërndau foton në rrjetet sociale mori me mijëra klikime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

KE21.pngtyjn.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024821043014526
array(1) { ["section"]=> string(58) "mahnit-modelja-e-njohur-pozon-e-zhveshur-mes-natyres-70985" }