Mahnit modelja e njohur shqiptare, tregon projektin e radhës me anë të fotos provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:22 30-11-2016 Mahnit modelja e njohur shqiptare, tregon projektin e radhës me anë të fotos provokuese

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha ka mahnitur me pozën e bërë në prapaskenë teksa po punon për reklamën e birrës Peja.

Aurela vjen tepër fine dhe seksi, duke mahnitur me pamjen e saj. 

“Duke punuar për një projekt të mahnitshëm! Ishte një kënaqësi të punoja me Birra Peja! Kjo është vetëm një foto nga prapaskena e reklamës”,-shkruan modelja teksa ka postuar foton.

aurela_hoxha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025451898574829
array(1) { ["section"]=> string(92) "mahnit-modelja-e-njohur-shqiptare-tregon-projektin-e-radhes-me-ane-te-fotos-provokuese-61155" }