Mahnit modelja me pozën e radhës, tregon të pasmet “bombastike” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:58 01-02-2017 Mahnit modelja me pozën e radhës, tregon të pasmet “bombastike” (FOTO)

Modelja e njohur dhe shumë e përfolur në media, Kylie Jenner ka publikuar në “Instagram” një foto ku është veshur me shumë stil ka ekspozuar trupin e saj duke nxjerrë në pah dhe të pasmet bombastike. Motra e Kim Kardashian është një ndër femrat më të pëlqyera të showbiz.

 

ley.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35544991493225
array(1) { ["section"]=> string(71) "mahnit-modelja-me-pozen-e-radhes-tregon-te-pasmet-bombastike-foto-67419" }