Mahnitëse, këto janë 10 vendet më të bukura në filmat e Disney që janë reale dhe mund t’i vizitoni (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:05 20-11-2016

Kemi parë filma të shumtë vizatimorë dhe shumë vende kemi ëndërruar t’i vizitojmë të paktën një herë në jetë. Mund të jenë dukur përrallore por në fakt shumë prej tyre janë reale. Në video do ta kuptoni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.096889972686768
array(1) { ["section"]=> string(109) "mahnitese-keto-jane-10-vendet-me-te-bukura-ne-filmat-e-disney-qe-jane-reale-dhe-mund-t-i-vizitoni-video-60119" }