Mahnitëse, pas një viti përpjekje 24 vjeçarja realizon ëndërrën e saj në ditën e dasmës (Fotot)

Publikuar tek: bota, më 18:35 13-10-2016 Mahnitëse, pas një viti përpjekje 24 vjeçarja realizon ëndërrën e saj në ditën e dasmës (Fotot)

Një 24 vjeçare nga Teksas i vu qëllim vetes të dobësohej pasi ishte mbi peshë kur i dashuri i saj i propozoi për martesë.  Që nga korriku i vitit të kaluar deri ditën e dasmës, falë dietave dhe stërvitjeve ajo arriti të humbiste peshë.

Haley Smith i’a arriti qëllimit të arrinte në linjat perfekte deri në datën e martesës. "Endërra e saj njëvjeçare u realizua"-shkruan Daily Mail.

"Një vit më parë un nuk mund të argëtohesha, të ngjitesha në mal, përshkak të peshës sime, ndërsa tani po shijoj muajin e mjaltit"-shprehet tejet e entuziazmuar 24 vjeçarja.

39589AF600000578-3836055-Haley_started_by_running_three_times_a_week_gradually_working_up-m-32_1476355141690.jpg

39589A6E00000578-3836055-image-m-10_1476354214513.jpg

39589ACE00000578-3836055-image-m-22_1476354300414.jpg

39589A2F00000578-3836055-image-a-28_1476354409898.jpg

3958997B00000578-3836055-image-m-24_1476354327002.jpg3958993C00000578-3836055-image-a-27_1476354407534.jpg3958992A00000578-3836055-image-a-26_1476354405868.jpg39589AE900000578-3836055-image-a-25_1476354370281.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062113046646118
array(1) { ["section"]=> string(98) "mahnitese-pas-nje-viti-perpjekje-24-vjecarja-realizon-enderren-e-saj-ne-diten-e-dasmes-fotot-56067" }