Majk anulon koncertet në Shqipëri: “Kam frikë se më sulmojnë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:42 15-09-2016 Majk anulon koncertet në Shqipëri: “Kam frikë se më sulmojnë”

Pas përplasjes që ndodhi disa ditë më parë në Prishtinë, anëtarët e grupeve OTR dhe Babastars ndihen të kërcënuar nga njëri-tjetri.

Majk është pjesë e grupit Babastars dhe së fundmi qarkullojnë zëra se ai ka anuluar datat kur do të vinte në Shqipëri. Sipas ‘Blitz.al’ thuhet se Majk ka anuluar datat për shkak të konfliktit “Noizy-Cozman” , madje ai ka thënë: “Kam frikë se më sulmojnë”.

Pavarësisht se Majk nuk ka qenë i  pranishëm gjatë sherrit, ai përsëri i trembet faktit që është anëtar i njërit prej grupeve. Ngelet për t’u parë në qoftë se këngëtari realisht nuk do të vijë në Shqipëri derisa kjo çështje të mbyllet apo do të vazhdojë axhendën e tij pavarësisht sherrit që ndodhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00907301902771
array(1) { ["section"]=> string(64) "majk-anulon-koncertet-ne-shqiperi-kam-frike-se-me-sulmojne-53050" }