Majk i habit të gjithë me ndryshimin në pamje, bëhet bjond (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:33 21-05-2019 Majk i habit të gjithë me ndryshimin në pamje, bëhet bjond (FOTO)

Majk është një ndër reperet më të ndjekur shqiptarë. Këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe marrin miliona klikime në Youtube.

Po ashtu këngëtari është vënë në qëndër të vëmëndjes për look-un e tij si dhe për veshjet luksoze.

Së fundmi ai i ka habitur të gjithë ndjekësit me ndryshimin që ka bërë.

Reperi ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Majk ka zgjedhur t'i lyejë flokët bjond platin.

Kështu me këtë ndryshim reperi i ka çuditur të gjithë me pamjen e re me të cilën duket shumë më ndryshe.

Po ju si ju duket?

majk.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012622117996216
array(1) { ["section"]=> string(69) "majk-i-habit-te-gjithe-me-ndryshimin-ne-pamje-behet-bjond-foto-165078" }