Majk ironizon vajzat me botox: Si mundesh t'i besosh fjalës 'të dua' kur del nga buzë false (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:55 27-04-2020 Majk ironizon vajzat me botox: Si mundesh t'i besosh fjalës 'të dua' kur del nga buzë false (FOTO) Majku

Reperi i njohur kosovar, Majk, ka bërë ironi duke "shënjestruar" ato vajza që bëjnë operacione plastike.

Ai ka bërë në Instagram 3 postime, të cilat lidhen me vajzat të cilat kanë bërë buzët botox dhe sesi janë transformuar tani në kushte karantine. Fillimisht Majk ka postuar një foto e cila tregon ndryshimin e buzëve me botox të vajzave para dhe pas karantine.

buzet.jpg

Reperi i njohur ka vazhduar duke bërë sërish ironi.

ska_lidhje.jpg

“E qysh mundesh me i besu fjalës të du që del prej buzëve fallc (botoks)”, ka shkruar Majk duke e shoqëruar me një emoji me të qeshur.

qysh.jpg

Nuk dihet nëse Majk e ka pasur specifikisht me ndonjë vajzë apo ka folur në përgjithësi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Bëmë mama të të ngjaj', Tayna publikon foton e ëmbël me nënën, si dy pika uji
Plas sherri mes aktorëve Ledio Lako dhe Gent Hazizi, grushte në mes të Tiranës! Procedohen nga policia »
Article Logic
Execution time: 0.013004064559937
array(1) { ["section"]=> string(100) "majk-ironizon-vajzat-me-botox-si-mundesh-t-i-besosh-fjales-te-dua-kur-del-nga-buze-false-foto-204261" }