Majk në shoqërine e modeles rumune, mediat flasin për lidhje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 21-02-2016 Majk në shoqërine e modeles rumune, mediat flasin për lidhje

Pak ditë më parë, mediat u mbushën me foto të Majkit nën shoqërinë e një vajze, imazhe të cilat i kishte postuar vetë ai në rrjetin social Snapchat.

Kjo ishte ndër të paktat herë kur një prej artistëve më të suksesshëm të momentit u përfol për jetën e tij private dhe një lidhje të mundshme.

Deri më tani, Majki këtë pjesë e ka mbajtur hermetike nga mediat duke u treguar i rezervuar kur bëhet fjalë për statusin e tij.

Por, Prive mëson se dyshja përtej fotografive në rrjete sociale, prej disa ditësh janë parë në Tiranë edhe në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Siç bëjnë të ditur burime të afërta me dyshen, vajza është një modele rumune që jeton në Tiranë dhe quhet Marcela.

A është kjo `dashnia' e vërtetë e Majkit mbetet të shihet nëse dyshja do konsolidojnë një marrëdhënie edhe më të fortë në javët në vijim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29945397377014
array(1) { ["section"]=> string(65) "majk-ne-shoqerine-e-modeles-rumune-mediat-flasin-per-lidhje-33153" }