Majk nga Maitre Gims kapërcen te Adele, dëgjoni versionin e tij të ‘Hello’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:31 07-01-2016

Pavarësisht se është kritikuar fuqishëm për kopimin e francezit Maitre Gims, kënga e Majk ‘Dashni’ është pëlqyer shumë nga publiku.

Gjithsesi, këngëtari kosovar ka lënë Francën për t’u hedhur për pak kohë në Britaninë e Madhe atje ku ka gjetur Adele dhe këngën e saj ‘Hello’. Majk ka publikuar për fansat e tij në Instagram një cover disa sekonda të kësaj kënge.

A duhet të ndërrojë Majk Maitre Gims për Adele? Kjo mbetet për t’u vlerësuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009343147277832
array(1) { ["section"]=> string(77) "majk-nga-maitre-gims-kapercen-te-adele-degjoni-versionin-e-tij-te-hello-29414" }