Majko: Lirimi i kriminelëve, hashashi dhe korrupsioni po rrëzojnë reformën në drejtësi

Publikuar tek: barometri, më 08:12 11-12-2016 Majko: Lirimi i kriminelëve, hashashi dhe korrupsioni po rrëzojnë reformën në drejtësi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032477855682373
array(1) { ["section"]=> string(90) "majko-lirimi-i-krimineleve-hashashi-dhe-korrupsioni-po-rrezojne-reformen-ne-drejtesi-62280" }