Majlinda Bregu "arratiset" në fundjavë, e veshur plot stil në vendin e veçantë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:40 19-11-2017 Majlinda Bregu

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu nuk është më pjesë e jetës politike në vend.

E mesa duket këtë kohë ajo po e shfrytëzon më së miri për të kaluar disa momente të veçanta e çlodhëse.

Sot ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shfaqet në një vend tepër të veçantë dhe e veshur me stilin që e karakterizon.

Bregu nuk e ka specifikuar emrin e qytetit, por bie në sy bukuria e arkitekturës së ndërtesës dhe rrugicat e ngushta karakteristike të disa qyteteve europiane.

“Gjithandej vesë dhe shi” shkruan ish-deputetja përkrah fotos. 

Screenshot_2_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009091854095459
array(1) { ["section"]=> string(82) "majlinda-bregu-arratiset-ne-fundjave-e-veshur-plot-stil-ne-vendin-e-vecante-100135" }