Majlinda Bregu ashtu siç nuk e keni parë, sfidon veten në kuzhinë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 27-12-2017 Majlinda Bregu ashtu siç nuk e keni parë, sfidon veten në kuzhinë (FOTOT)

Ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu është shfaqur sot ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në panele televizive.

Bregu ishte e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. Ish-deputetja ishte në garë me gazetarin Enkel Demi.

Sakaq, Bregu zgjodhi të gatuajë një supë me gështenja dhe një sallatë të lëhtë.

Ndërsa në fotot që Majlinda ka postuar shfaqen edhe gatimet, nga pamja duken mjaft të shijshme.

25659773_878802138964936_6328934451335461118_n.jpg

26167259_878802162298267_8417720665299542979_n.jpg

25660016_878802215631595_2170469947859186083_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070698261260986
array(1) { ["section"]=> string(77) "majlinda-bregu-ashtu-sic-nuk-e-keni-pare-sfidon-veten-ne-kuzhine-fotot-104533" }