Majlinda Bregu, Astrit Patozi dhe Genc Ruli së bashku në protestë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:30 08-12-2015 Majlinda Bregu, Astrit Patozi dhe Genc Ruli së bashku në protestë

Astrit Patozi së bashku me Majlinda Bregun e Genc Rulin në protestën e PD-së, sot në 11:00. Ky është momenti kur Patozi, me Bregun e Rulin kanë shkrepur këtë foto në shesh, të buzëqeshur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025556087493896
array(1) { ["section"]=> string(70) "majlinda-bregu-astrit-patozi-dhe-genc-ruli-se-bashku-ne-proteste-27240" }