Majlinda Bregu e lumtur që do të merret në pyetje në intervistë nga e motra, Ornela

Publikuar tek: politike, më 18:24 06-03-2016 Majlinda Bregu e lumtur që do të merret në pyetje në intervistë nga e motra, Ornela

Majlinda Bregu, deputetja e PD nuk e ka fshehur emocionin që sot është përzgjedhur për të qenë pjesë e panelit të studios së “E diell” ku do të flasë për temën e ditës.

Në fillim të emisionit, Majlinda ka postuar foton me Ornela Bregun, motrën e saj, e cila do të jetë edhe drejtuese e emisionit se bashku me Alban Dudushin dhe do të marrë në pyetje të motrën. Dhe në fakt, duket se Bregu deputete, mezi e pret sesi do të reagojë përballë Bregut gazetare. Aq më tepër të dëgjojë pyetjet e të motrës.

12834610_10154559981573765_500162543_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009598970413208
array(1) { ["section"]=> string(88) "majlinda-bregu-e-lumtur-qe-do-te-merret-ne-pyetje-ne-interviste-nga-e-motra-ornela-34388" }