Majlinda Bregu ‘faktor’ në takimin mes liderave të Ballkanit, bisedon me Vuçiç, i tregon si të pozojë Zoran Zaev (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:55 21-12-2019 Majlinda Bregu ‘faktor’ në takimin mes liderave të Ballkanit, bisedon me Vuçiç, i tregon si të pozojë Zoran Zaev (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama me Presidentin serb Vuçiç, kryeministrin maqedonas Zoran Zaev, presidentin e Malit të Zi Milo Djukanovic dhe Majlinda Bregun, Sekretaren e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal kanë shkrepur foton zyrtare nga takimi.

 

Por ndërkaq, Bregu është kthyer në ‘faktor’ gjatë këtyre momenteve pasi ka rënë në sytë e kamerave. Fillimisht sepse i tërheq vëmendjen Zaevit duke i treguar si të pozojë dhe më pas për bisedën me kokën ulur që bën me Presidentin serb Vuçiç.

Kujtojmë se vizita e këtij të fundit, prej pasdites së djeshme po shoqërohet me protesta të vazhdueshme nga qytetarët në Tiranë.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk i bindet urdhrit të policisë për të ndaluar, i riu nga Durrësi kapet me kokainë në makinë
Arrestohen dy fierakët në kërkim për vjedhje e shkatërrim prone »
Article Logic
Execution time: 0.011600971221924
array(1) { ["section"]=> string(121) "majlinda-bregu-faktor-ne-takimin-mes-liderave-te-ballkanit-bisedon-me-vucic-i-tregon-si-te-pozoje-zoran-zaev-video-190006" }