Majlinda Bregu feston ditëlindjen, e bija i bën urimin e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 19-05-2019 Majlinda Bregu feston ditëlindjen, e bija i bën urimin e veçantë (FOTO)

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit për Bashkëpunim Rajonal, Majlinda Bregu, ditën e sotme feston ditëlindjen e 45.

Ndonëse vitet ikin Bregu vazhdon të jetë po aq në formë dhe e freskët  sa dikur.

Nuk kishte se si në këtë ditë të veçantë për të, të mungonte edhe urimi i së bijës, Kejdës.

Me anë të një foto postuar në ‘Instagram’, Kejda shkruan: ‘Gëzuar ditëlindjen mami! Të dua, përgjithmonë’.

Kujtojmë që vajza e Bregut, së fundmi po përflitet se është në një romancë me djalin e ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061731815338135
array(1) { ["section"]=> string(75) "majlinda-bregu-feston-ditelindjen-e-bija-i-ben-urimin-e-vecante-foto-164879" }