Majlinda Bregu flet hapur, tregon raportin me Bashën dhe frikën e tij më të madhe

Publikuar tek: politike, më 00:22 11-01-2018 Majlinda Bregu flet hapur, tregon raportin me Bashën dhe frikën e tij më të madhe

Majlinda Bregu ishte një nga figurat e Partisë Demokratike që e pa veten jashtë listës parlamentare të zgjedhjeve të shkuara.

Ajo është cilësuar si një nga kundërshtaret më të forta të Bashës brenda PD.

Në një intervistë në emisionin ‘Studio e Hapur’ në news24, Bregu ka treguar për raportin që ka dhe ka pasur me liderin demokrat.

Ndër të tjera ish-ministrja ka treguar edhe një aspekt ndryshe të Bashës, sa i përket frikës së tij më të madhe.

“Lulzim Basha ka një problem shumë të madh me veten. Mbase nuk kemi qenë miq të ngushtë por shokë kemi qenë. Jemi njohur në gjimnaz, e njëjta maturë e kështu me radhë. Ka një problem shumë të madh. Më shumë se inat kam keqardhje. Është raporti që ka me të vërtetën. E ka pranuar se është ai përgjegjës për listat. Raporti me të vërtetën është gjëja më e tmerrshme e një njeriu që do të vendosë rolin e lidershipit. Nuk bëhen ftesat nga studiot televizive”, tha Bregu.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011137008666992
array(1) { ["section"]=> string(87) "majlinda-bregu-flet-hapur-tregon-raportin-me-bashen-dhe-friken-e-tij-me-te-madhe-106149" }