Majlinda Bregu: Frika dhe shantazhi i ka zënë përfund të gjithë

Publikuar tek: politike, më 14:34 17-04-2016 Majlinda Bregu: Frika dhe shantazhi i ka zënë përfund të gjithë

Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reaguar për ngjarjet e fundit në vend. Bregu e konsideron një tmerr mbërthimin e vendit nga kërcënimi dhe kultura e të fortëve.

Për Bregun është e vështirë të besosh në garë kur reja e frikës dhe shantazhit i zë përfund të gjithë.

“Më tmerr se të mbërthejë kërcënimi e kultura e "të fortëve", një vend nuk ka! Edhe doni njerëz me mendim që të hyjnë në gara për ndryshim?! Po kur reja e frikës dhe shantazhi i ka zënë përfund thuajse të gjithë, kush i zë besë garës?!”- shkruan deputetja demokrate. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087618827819824
array(1) { ["section"]=> string(68) "majlinda-bregu-frika-dhe-shantazhi-i-ka-zene-perfund-te-gjithe-37909" }