Majlinda Bregu ironizon Bashën: Jo të gjithë që kanë mbaruar “Sami Frashërin”, kanë mbetur deri në mbledhje-zbritje

Publikuar tek: politike, më 12:08 20-01-2021 Majlinda Bregu ironizon Bashën: Jo të gjithë që kanë mbaruar “Sami Frashërin”, kanë mbetur deri në mbledhje-zbritje FotoMontazh: Majlinda Bregu - Lulzim Basha

Majlinda Bregu ka zhvilluar një “intervistë” me ndjekësit e saj online një ditë më parë. Një prej tyre, e ka pyetur ish-ministren e Integrimit në kohën e PD se sa bëjnë 7 herë 7.

Me ironi, Bregu është përgjigjur duke thënë se jo të gjithë ata që kanë mbaruar në shkollën “Sami Frashëri”, kanë mbetur të mbledhja dhe zbritja.“Jo të gjithë ata që kanë mbaruar “Sami Frashërin” kanë mbetur deri në mbledhje-zbritje”, ka thënë ajo.

Lajmin për ironinë e Majlinda Bregut e ka shpërndarë dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili me ironi shkruan në Tëitter se dhe ai si ish-Samist, është dakord që jo të gjithë ata që kanë mbaruar gjimnazin “Sami Frashëri” janë dobët më mbledhje-zbritje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditmir Bushati: Ju tregoj takimin tim me Biden në 2016, kur shoqëroja Ramën për takimin me Obamën (Deklarata e ish-ministrit)
Lulzim Basha i beson kritikut të tij postin e rëndësishëm, e emëron drejtues politik në Berat »
Article Logic
Execution time: 0.0088798999786377
array(1) { ["section"]=> string(118) "majlinda-bregu-ironizon-bashen-jo-te-gjithe-qe-kane-mbaruar-sami-frasherin-kane-mbetur-deri-ne-mbledhje-zbritje-235690" }