Majlinda Bregu kapet “mat” në plazh, kush është zyrtarja e huaj që e shoqëron buzë detit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:44 16-07-2017 Majlinda Bregu kapet “mat” në plazh, kush është zyrtarja e huaj që e shoqëron buzë detit (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu këtë të shtunë është fotografuar në vilat qeveritare në qytetin e Durrësit.

Me veshje të lehta, buzë detit deputetja është parë teksa shijon detin e shoqëruar me zyrtaren e lartë, ambasadoren e Bashkimit Evropian, Romana Vlahutin.

Kjo e fundit shfaqet e “zhveshur” nga veshja zyrtare, duke e zëvendësuar me ato të plazhit.

Nuk dihet për çfarë po diskutojnë larg kamerave dhe vëmendies së mediave, megjithatë dy gratë e njohura të politikës shqiptare kanë treguar vazhdimisht se janë mikesha të mira dhe janë parë disa herë nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Petulla për mëngjes dhe e veshur sportive, kjo është e diela për tu patur zili e Jozefina Topallit (FOTO)
Pas tragjedisë me 4 të mbytur në Vlorë, kryeministri Rama publikon pamje nga bregdeti i jugut, komentuesit e “masakrojnë” »
Article Logic
Execution time: 0.012074947357178
array(1) { ["section"]=> string(96) "majlinda-bregu-kapet-mat-ne-plazh-kush-eshte-zyrtarja-e-huaj-qe-e-shoqeron-buze-detit-foto-86306" }