Majlinda Bregu me vajzën, promovojnë bashkë librin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 12-05-2015 Majlinda Bregu me vajzën, promovojnë bashkë librin Majlinda Bregu me vajzën, Kejdën

Majlinda Bregu ka promovuar librin e saj “Europë Ik Eja”, duke qenë në shoqërinë e vajzës, Kejdën.

“E para Kejda sot’’, shkruan Bregu në profilin.

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka sjellë botimin e saj eseistik të titulluar “ Europë. Ik E Ja” ( një ndërthurje ditari e kujtimesh) për rrugëtimin e saj dhe të Shqipërisë në BE. Bregu ka botuar kujtimet nga gazetare në ministre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03215503692627
array(1) { ["section"]=> string(55) "majlinda-bregu-me-vajzen-promovojne-bashke-librin-10965" }