Majlinda Bregu në top formë, zbulohet më në fund çfarë bën për të pasur atë trup (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 09:12 07-07-2017 Majlinda Bregu në top formë, zbulohet më në fund çfarë bën për të pasur atë trup (FOTO)

Deputetja demokrate Majlinda Bregu ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, jo vetëm për shkak të aftësive të saj si politikane, por dhe për veshjet me tepër finese, ku nxirrte në pah dhe format  e saj.

Mirëpo, tashmë vet deputetja ka zbuluar sekretin e të qenit në formë dhe të paturit trup të tonifikuar.

Është pikërisht palestra që Majlinda ndjek çdo ditë ajo që e ndihmon të mbajë trupin në formë, shkruan newsbomb.al.

Këtë e ilustron më së miri dhe kjo foto nga palestra e Majlinda Bregut pasi ka mbaruar stërvitjen dhe këtë mëngjes. Bregu e nis ditën me tuta, atlete dhe kanotjere për të qenë aktive gjatë gjithë ditës. /Newsbomb.al/ 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086259841918945
array(1) { ["section"]=> string(90) "majlinda-bregu-ne-top-forme-zbulohet-me-ne-fund-cfare-ben-per-te-pasur-ate-trup-foto-85322" }