Majlinda Bregu nostalgjike për kohën kur punonte si gazetare, dikur pjesë e TVSH

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:02 08-01-2016 Majlinda Bregu nostalgjike për kohën kur punonte si gazetare, dikur pjesë e TVSH

Për ata që nuk e dinë, deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka punuar dikur si gazetare. Është vetë demokratja ajo që është rikthyer pas në të kaluar duke publikuar këtë foto kur ishte pjesë e televizionit të vetëm në atë kohë, TVSH.

“Kur ishte vetëm një TV, TVSH dhe sigurisht gazetari pa hile. 22 vjet më parë”, shkruan Bregu.

Tashmë Bregu është një nga figurat politike më aktive në media si pjesë e PD-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089290142059326
array(1) { ["section"]=> string(85) "majlinda-bregu-nostalgjike-per-kohen-kur-punonte-si-gazetare-dikur-pjese-e-tvsh-29480" }