Majlinda Bregu, provokuese dhe “mospërfillëse” në Kuvend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:49 18-01-2016 Majlinda Bregu, provokuese dhe “mospërfillëse” në Kuvend Majlinda Bregu

Deputetja e PD Majlinda Bregu kapet shpesh në “befasi” nga fotografët gjatë seancave parlamentare.

Këtë herë, deputetja është fotografuar teksa qëndronte tërësisht e shkujdesur dhe “mospërfillëse” në karrigen e Kuvendit. E kthyer jo nga foltorja ku mbajnë fjalimet e tyre kolegët por në anën tjetër përballë deputetëve të majtë, Bregu diç shkruan në celularin e saj.

Nuk mund të mos bjerë në sy edhe veshja provokuese me fustanin e kuq mbi gju që ia nxjerr në pah këmbët elegante si dhe dekolteja disi e hapur që e bën edhe më femërore deputeten e cila sa herë lipset nevoja godet ashpër me fjalimet e saj në Kuvend. Fotoja është postuar nga vetë Bregu e cila po pret nisjen e sesionit të ri parlamentar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028573989868164
array(1) { ["section"]=> string(59) "majlinda-bregu-provokuese-dhe-mosperfillese-ne-kuvend-30305" }