Majlinda Bregu shkon për pushime me fëmijët, Kejda 'i punon zbor': Jam betuar që...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:31 02-08-2019 Majlinda Bregu shkon për pushime me fëmijët, Kejda 'i punon zbor': Jam betuar që...

Mardhënia e tyre nënë dhe bijë është ndër më të bukurat që kemi parë ndonjëherë.

Politikania shqiptare ka treguar se vajzën e konsideron si motër. Së fundmi Majlinda ka shkuar me pushime me të dy fëmijët e saj, vajzën dhe djalin.

Mirëpo ajo është përballur me një situatë paksa të vështirë për të sepse i është dashur që gjatë gjithë kohës t'i bëjë foto së bijës, shumë të dhënë pas Instagramit.

Majlinda ka publikuar një foto ku shihet ajo dhe djali duke i bërë foto Kejdës, e cila është duke pozuar te shkallët.

"Mosha digitale. Pushime te mbara te gjitheve qe jane betuar se s’do prekin celular me dore", shkruan Bregu, duke zbuluar kështu se edhe ajo është betuar se nuk do prekë telefon me dorë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076630115509033
array(1) { ["section"]=> string(83) "majlinda-bregu-shkon-per-pushime-me-femijet-kejda-i-punon-zbor-jam-betuar-qe-174118" }